• Hír 1

    2010.10.07. -
  • Hír 2

    2010.10.07. -
  • FC Bayern - Újbuda Fc

    2015.03.28. Az FC Bayern München a Bayern München Edzőközpontjában fogadta az Újbuda FC labdarúgóit.
  • FC Barcelona - Újbuda Fc

    2016.03.05.

Újbuda Cup 2016

Program Vasárnap Pdf >>

    2016.12.11 Vasárnap    
8.00 V 1.CSOPORT BFC Siófok Grund FC  
8.15 V 2.CSOPORT MFS I. DHSE Olasz Focisuli  
8.30 V 3.CSOPORT Ikarus BSE I. Ikarus BSE II.  
8.45 V 4.CSOPORT Gyirmót FC Győr ETO FC Győr  
9.00 V 1.CSOPORT Újubda FC Sárga BFC Siófok  
9.15 V 2.CSOPORT MFS II. MFS I.  
9.30 V 3.CSOPORT Ikarus BSE II. BAAP Evrogol Bosnien  
9.45 V 4.CSOPORT KISE ETO FC Győr  
10.00 V 1.CSOPORT Grund FC Újubda FC Sárga  
10.15 V 2.CSOPORT DHSE Olasz Focisuli MFS II.  
10.30 V 3.CSOPORT Ikarus BSE I. BAAP Evrogol Bosnien  
10.45 V 4.CSOPORT Gyirmót FC Győr KISE  
11.00 I. K.CSOPORT Budapest Honvéd MFA UTA Arad  
11.30 II. K CSOPORT UTE Labdarúgó Akadémia BVSC Zugló  
11.45 III. K CSOPORT MTK Budapest FC FK Olimpik Apatin  
12.00 IV. K CSOPORT Újbuda FC Kék CFK VRBAS  
12.15 I. K.CSOPORT UTA Arad V 1.CSOPORT 1.  
12.30 II. K CSOPORT BVSC Zugló V 2.CSOPORT 1.  
12.45 III. K CSOPORT FK Olimpik Apatin V 3.CSOPORT 1.  
13.00 IV. K CSOPORT CFK VRBAS V 4.CSOPORT 1.  
13.15 I. K.CSOPORT Budapest Honvéd MFA V 1.CSOPORT 1.  
13.30 II. K CSOPORT UTE Labdarúgó Akadémia V 2.CSOPORT 1.  
13.45 III. K CSOPORT MTK Budapest FC V 3.CSOPORT 1.  
14.00 IV. K CSOPORT Újbuda FC Kék V 4.CSOPORT 1.  
14.20 1.MÉRKŐZÉS I. K CSOPORT 1. II. K CSOPORT 2.  
14.40 2.MÉRKŐZÉS IV. K CSOPORT 1. III. K CSOPORT 2.  
15.00 3.MÉRKŐZÉS I. K CSOPORT 2. II. K CSOPORT 1.  
15.20 4.MÉRKŐZÉS III. K CSOPORT 1. IV. K CSOPORT 2.  
15.40   1.MÉRKŐZÉS GYŐZTESE 3.MÉRKŐZÉS GYŐZTESE  
16.00   2.MÉRKŐZÉS GYŐZTESE 4.MÉRKŐZÉS GYŐZTESE  
16.20   III.HELYÉRT    
16.40   ÚJBUDA CUP DÖNTŐ    

Szombat Újbuda Cup 2016.12.10

Csoport Mérkőzés Eredmény
A csoport MFS I. Ikarus BSE I. 2 : 1
A csoport  Budapest Honvéd MFA  Grund Fc 2 : 0
B csoport UTA Arad MFS II. 5 : 2
B csoport  UTE Labdarűgó Akadémia ETO FC Győr 3 : 2
A csoport MFS I. FK Olimpik Apatin 1 : 6
A csoport  Ikarus BSE I.  Budapest Honvéd MFA 0 : 7
B csoport UTA Arad Újbuda Fc Sárga 1 : 1
B csoport  MFS II.   UTE Labdarűgó Akadémia 0 : 6
A csoport  Grund Fc MFS I. 1 : 2
A csoport  Ikarus BSE I. FK Olimpik Apatin 0 : 2
B csoport ETO FC Győr UTA Arad 2 : 2
B csoport MFS II. Újbuda Fc Sárga 2 : 1
C csoport Gyirmót FC Győr MTK Budapest FC 1 : 2
C csoport DHSE Olasz focisuli CFK VRBAS 3 : 4
A csoport MFS I.  Budapest Honvéd MFA 0 : 8
A csoport  Grund Fc FK Olimpik Apatin 1 : 5
C csoport Gyirmót FC Győr  Ikarus BSE II. 2 : 0
C csoport MTK Budapest FC DHSE Olasz focisuli 2 : 0
B csoport UTA Arad   UTE Labdarűgó Akadémia 3 : 0
B csoport ETO FC Győr Újbuda Fc Sárga  6 : 1
D csoport KISE BFC Siófok 7 : 1
D csoport Újbuda Fc Kék BVSC Zugló 4 : 2
D csoport KISE KISE 1 : 1
D csoport BFC Siófok Újbuda Fc kék 1 : 7
A csoport  Grund Fc  Ikarus BSE I. 2 : 2
A csoport  Budapest Honvéd MFA FK Olimpik Apatin 2 : 0
C csoport CFK VRBAS Gyirmót FC Győr 3 : 0
C csoport MTK Budapest FC  Ikarus BSE II. 5 : 1
B csoport ETO FC Győr MFS II. 8 : 1
B csoport   UTE Labdarűgó Akadémia Újbuda Fc Sárga 5 : 0
C csoport Gyirmót FC Győr DHSE Olasz focisuli 0 : 5
C csoport CFK VRBAS  Ikarus BSE II. 2 : 0
D csoport EVROGOL KISE 4 : 3
D csoport BFC Siófok EVROGOL 0 : 2
C csoport CFK VRBAS MTK Budapest FC 1 : 5
D csoport KISE Újbuda Fc Kék 1 : 2
D csoport BVSC Zugló EVROGOL 2 : 1
C csoport DHSE Olasz focisuli  Ikarus BSE II. 0 : 2
D csoport BVSC Zugló BFC Siófok 2 : 1
D csoport Újbuda Fc kék EVROGOL 4 : 2

 

<